Bir düş içinde düştür sadece...
hayal-i-ala | Video Bike
4283
portfolio_page-template-default,single,single-portfolio_page,postid-4283,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,

Video Bike

Hakkında

Distribütörü olduğumuz Monkeylectric firmasının profesyonel amaçlı Video Pro ürünleri ile Gerilla pazarlamalarınıza farklı bir boyut getirebiliriz.

 

Pro Ürünler

Monkey Light Pro, büyüleyici görseller ve hareketli animasyonları bir bisiklet tekerleği üzerinde oluşturur. Hareket haline geçtkten sonra, görüntü tüm tekerleği kapsayacak şekilde oluşur, ve her iki taraftan da gözükür. Monkey Light Pro su geçirmez ve dayanıklıdır, şehir sokaklarında kullanılmak üzere tasarlanmıştır.

Dünyaca ünlü Kickstarter sitesinde başarıyla finansmanı sağlanan bu muhteşem ürün, çok yakında seri üretimden ilk numunelerini vermek üzere. İlk prototip ürünleri çeşitli medya ve basında görmüş olabilirsiniz. Şimdi, bu ürünler her türlü profesyonel reklam ve tanıtım kampanyalarınız için her zamankinden daha yakın.

Monkey Light Pro’ya resimlerinizi veya videolarınızı yükleyebilirsiniz, ve bunlar bisiklet hareket halindeyken berrak bir şekilde tekerleklerinizde gözükür. Program değişiklikleri kablosuz olarak akıllı telefon veya tabletinizden, veya bilgisayarınızdan cihaza kolayca aktarılabilmektedir.

Consumer Ürünler

M210 Monkey Light

Bu Monkey Light, 10 LED ile her türlü hava şartlarında açık ve net olarak görünmenizi sağlar, bisiklet kullanırken güvenliğinize katkı sağlar.

 

M232 Monkey Light

Bu modelde 32 ultra parlak LED, her daim yüksek çözünürlükte ışıklı görüntüler verebilmenizi sağlar. Toplu siparişlerde özel branding/logo veya görsel çalışması yapılabilir.

 

Daha ayrıntılı bilgi için: http://www.monkeylectric.com/